CENY POWLOK​

EXO ULTRA

400-700 PLN*

EXO to funkcjonalna warstwa hydrofobowa, sprawiająca, że samochód dłużej pozostaje czysty. Płynny brud i woda są skutecznie odpychane od powierzchni lakieru. W czasie jazdy w deszczu, pęd powietrza powoduje zdmuchiwanie kropel wody z lakieru.

Crystal Serum Light

1800-2500 PLN*

Crystal Serum Light to zaawansowana powłoka ceramiczna na lakier Twojego samochodu, która sprawi, że dłużej będzie wyglądał jak nowy, zyska ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, agresywną chemią i zmniejszy powstawanie mikrozarysowań.CSL trwale wiąże się z lakierem tworząc dodatkową, przezroczystą warstwę ochronną. Po aplikacji powłoki, nawet nowy lakier staje się niesamowicie błyszczący i śliski, jakby był oblany szkłem. W przeciwieństwie do wosków i polimerów dostępnych na rynku, powłoka CSL nie zejdzie po kilkudziesięciu myciach samochodu.Mycie gładkiego lakieru samochodu po aplikacji powłoki, staje się łatwiejsze dzięki ograniczonemu przywieraniu brudu.

Adams Graphene Ceramic Coating

2500-3300 PLN*

Powłoka Ceramiczna UV. Dzięki zastosowaniu grafenu, powłoka ceramiczna UV firmy Adam ewoluowała! Nasza powłoka ceramiczna Graphene Ceramic Coating ™ została zweryfikowana pod kątem twardości> 10H

* wszystkie ceny uzależnione są od wielkości samochodu oraz jego segmentu. O dokładną cenę zapytaj na miejscu